...

Rozwód, alimenty, władza rodzicielska (prawo rodzinne)

Pomoc Prawna

Potrzebujesz więcej informacji?

Darmowe konsultacje

Sprawy małoletnich

Wieloletnie doświadczenie pozwala nam na skuteczne prowadzenie spraw rodzinnych dotyczących interesów małoletnich dzieci. Postępowania, w których bierzemy czynny udział najczęściej skupiają się na trzech kluczowych zagadnieniach:  

Ponadto skutecznie pomagamy i reprezentujemy rodziców w sprawach wszczętych z urzędu przez instytucje w związku z niewłaściwym wykonywaniem obowiązków opiekunów małoletnich.

 
Prowadzimy także sprawy spadkowe z udziałem małoletnich (np. odrzucenie spadku imieniem małoletniego, sprawy o zachowek) oraz sprawy związane z ustaleniem, a także zaprzeczeniem ojcostwa małoletnich. 

Sprawy małżonków

Kancelaria od początku działalności z powodzeniem prowadzi sprawy z zakresu prawa rodzinnego dotyczące małżonków. Często bierzemy udział w negocjacjach przed rozwodem, a następnie prowadzimy postępowania zarówno w zakresie rozwodu (z orzeczeniem o winie lub bez orzekania o winie) lub separacji. Obsługujemy klientów z Polski, a także z zagranicy. Pomagamy rozwiązywać problemy w związku z obowiązkiem współmałżonka do przyczynienia się do zaspokajania potrzeb rodziny oraz obowiązkiem alimentacyjnym. Skutecznie pomagamy również w sprawach eksmisji współmałżonka ze wspólnego mieszkania, czy przymusowego leczenia. 

Partner zarządzający

Justyna Węgrzynowicz

Co wyróżnia naszą kancelarię? Nowoczesne metody komunikacji i partnerstwo. Sposób współpracy i zakres usług zawsze dostosowujemy do indywidualnych potrzeb Klientów. Koncentrujemy się na dostarczeniu konkretnych i praktycznych rozwiązań umożliwiających realizację zamierzonych celów. Pokazujemy pełen wachlarz rozwiązań i ryzyk, a wiedzą i doświadczeniem wspieramy przy dokonywanych wyborach.

Doświadczenie

Dziesiątki spraw, które zakończyły się sukcesem.

Zrozumienie

Indywidualne podejście do każdej sprawy.

Praktyka

Godziny spędzone w sądach, na salach rozpraw.

Wsparcie

Jasno wyjasnimy każdy etap postępowania.

Jak działam?

Kilka prostych kroków.

Współpraca z nami jest jasna na każdym kroku — po kolei będziemy informować o bieżących postępach spraw.

Skontaktuj się

Zostaw nam wszystkie informacje, które dotyczą Twojej sprawy lub po prostu wyślij prośbę o bezpośredni kontakt.

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.